Amerikalı Erkeklerin En Çok Arzu Ettiği 20 Kadın

0
843

Amerikalı erkeklerin oylarıyla seçilmiş en çok arzu edilen 20 kadın.

 

Meg Turney

12 Mart 1987 doğumlu Amerikalı Meg Turney model ve vlogger.

 

Beyonce

4 Eylül 1981 doğumlu Amerikalı şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncu.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Emily Ratajkowski

7 Haziran 1991 Westminster, Londra doğumlu İngiliz-ABD’li oyuncu ve model.

🍓🍎🍉🍋🍐🍇🍒🍍

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Sofia Vergara

10 Temmuz, 1972 Kolombiyalı doğumlu oyuncu,model,komedyen,TV sunucusu ve yapımcısıdır.

Natalie Dormer

11 Şubat 1982 doğumlu, İngiliz televizyon ve sinema aktrisi.

🌻🌹

A post shared by Natalie Dormer (@natalie.dormer) on

Taylor Swift

13 Aralık 1989)-doğumlu Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve aktris.

Amy Willerton

18 Ağustos 1992 doğumlu, İngiliz oyuncu, model ve TV moderatörü.

Another shot from our #rainyday in #Swansea @staceyclarkephoto 💦☔️☁️

A post shared by Amy Willerton (@missamywillerton) on

Kim Kardashian

21 Ekim 1980 Los Angeles, Kaliforniya doğumlu, Amerikalı magazin yıldızı.

Today's vibes

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Britney Spears

2 Aralık 1981, McComb, Mississippi doğumlu Grammy Ödülü kazanmış Amerikalı pop müzik sanatçısı, dansçı ve sinema oyuncusudur.

New collection #Elvira from @intimatebritneyspears will be on sale next week!

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Keeley Hazell

18 Eylül 1986 Londra dogumlu, fotomodel.

Photo by @nuneztrip

A post shared by Keeley Hazell (@keeleyhazell) on

Kelly Brook

23 Kasım 1979 doğumlu, İngiliz manken, oyuncu, mayo tasarımcısı ve televizyon sunucusu.

🌻

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on

Emilia Clarke

26 Ekim 1986 doğumlu, İngiliz televizyon ve sinema aktrisi.

Lucy Mecklenburgh

24 Ağustos 1991 İngiltere doğumlu model.

Margot Robbie

2 Temmuz 1990 Dalby,Queensland doğumlu Avustralyalı aktris.

 

#criticschoiceawards #margotrobbie

A post shared by Margot Robbie (@robbiemargot) on

Arianna Grande

26 Haziran 1993 doğumlu, ABD’li oyuncu, şarkıcı

Caroline Flack

9 Kasım 1979 Londra doğumlu TV moderatörü.

Still ere… Dress Halston Heritage

A post shared by Caroline Flack (@carolineflack) on

Kate Upton

10 Haziran 1992 doğumlu, ABD’li oyuncu ve model.

Excited to have worked with Mario Testino again for this month’s @voguemagazine!

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

Jennifer Lawrence

15 Ağustos 1990 doğumlu, Oscar, Altın Küre, SAG sahibi ABD’li aktris.

Kendall Jenner

3 Kasım 1995 Los Angeles doğumlu, Kaliforniya model ve televizyon kişiliği.

and another from my cover story @GQ

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Michelle Keegan

3 Haziran 1987 İngiliz oyuncu ve model.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here