Arkadaşlar muhtemelen hepinizin bildiği gibi yada hatta bilenler bilmeyenlere duyursun Counter Strike GO Dünya Turnuvasında Arjantin’i 2-1 yenerek birinci olduk. Resmen dünya şampiyonuz ve Webtekno ekibi olarak bu işten çok gururluyuz. Unutmadan şunu da belirteyim hiç yenilmedik.

Milli takımımız Dünya Şampiyonu olarak alnının akıyla çıktığı bu turnuvada ligten çıkışta hiç yenilgimiz yoktu. Yani 7 maç yaptık ve 7’sini de kazandık. Zaten bu nedenle turnuvanın favorilerindendik. Çeyrek finalde Tunus’u oldukça rahat geçtik ve yarı finalde karşımıza Fransa çıktı. Fransa maçında ilk oyunu Overpass de kazandık. İkinci maçımızda oyun Fransızlara güldü ve Nuke’te 16-14 yenildik. Durum artık 1-1 olmuştu fakat Fransa’yı yenilmezlik serimizi devam ettirerek Dust’ta 16-11 alt ettik ve artık gözler büyük maça çevrilmişti. Karşımızda Arjantin duruyordu çünkü onlar da Danimarka’yı yenerek finale isimlerini yazdırmıştı.

Artık final maçına geldik. Şöyle düşünün arkadaşlar spor anlamında pek yüzümüz gülmedi bu sene. Ortada yaklaşık değeri 200milyon olan bir milli takımımız var ama bir türlü yüzümüzü güldüremedi. Fakat Belgrat’tan gelen ve gelirlerinin çok yüksek olmadığına emin olduğumuz Cs:Go milli takımımız artık yüzümüzü güldürecekti. Hem ülke olarak zor günler geçiriyoruz, bu gerçekten bize moral oldu. Çok sevindik.

Kanalımıza abone olmayı unutmayın ► http://goo.gl/y4AjCY

Hepsi ve daha fazlası için : http://www.webtekno.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here