Müzik: Kenan Işan
28 Temmuz 2015’den bu yana, bizleri takip eden sevgili aile üyelerimizin göstermiş olduğu ilgi ve destek sayesinde hızla büyüyerek kocaman bir aile olduk. 1 Şubat 2016’da kurduğumuz F&F Dijital Video Şirketi ile vizyonumuzu daima geniş tuttuk ve sizlere daha iyi projeler sunmak için Premium sistemimizi başlattık. O günden bugüne Web Sitemizde Premium üye olan 12.000 kişiye sonsuz teşekkürler. Şimdi ise yapmış olduğunuz bu desteği geri ödeme sırası bize geldi. 2016 Haziran ayından bu yana titizlikle ön hazırlıklarını yaptığımız ve 2017 yılının sonlarına doğru ilk sezonu sadece YouTube Kanalımızdan yayınlanacak olan ‘HİLE’ adlı web dizimizin tanıtım afişini sizlere sunuyoruz. İlk sezonun yayınlanmasının ardından geri kalan sezonlar uluslararası bir yayın organından sizlerle buluşacak. Bu yayın organını ise anlaşmalar gereği şu an için sizlerle paylaşamıyoruz.

Çekimlerine Mart 2017’de başlayacağımız Bilim Kurgu / Aksiyon türündeki web serisi, YouTube’da 7 dilde yayınlanacak ve çekimleri 4 ülkede gerçekleştirilecek. Toplamda 3 sezon sürecek olan web serisi bölüm başı 20 dakikadan oluşacak. Konusu, oyuncu kadrosu ve ekip ile alakalı bilgileri www.filmlervefilimler.com ‘da Web Dizi bölümünden güncel olarak takip edebilirsiniz.

Bu süreçte çekim ekibine katılmak isteyen F&F üyeleri aşağıda yer alan mail adresine özgeçmişlerini veya kendilerinden bahseden kısa bir yazıyı mail olarak gönderebilirler. Staj için başvuracak genç arkadaşlarımızında aynı şekilde mail yolu ile başvurmaları gerekmektedir.

Ekibe katılmak ve Staj başvuru maili (Başvuru Son Tarih 15 Şubat 2017); info@filmlervefilimler.com
►HİLE RESMİ SAYFASI: www.facebook.com/hiledizi
►Facebook: http://bit.ly/filmlervefilimler
►Web Sitesi: www.filmlervefilimler.com
►Twitter: http://bit.ly/1FnrXEu
☎Contact: info@filmlervefilimler.com

♦♦Kanalımızın kapak fotoğrafında yer alan takvimde ki sarı çerçeveli parodiler, premium olarak www.filmlervefilimler.com adresinde yer almaktadır.♦♦

▶Filmler ve Filimler (Movies and Moovieez) is a Turkish entertainment platform. We produce movie parodies to make people smile.

Film (Movie) is the grade that we gave to “good” productions. Filim (Mooovie) is the grade that we gave to “bad” productions.

Charlie Chaplin logo means “Movie” and Hitler logo means “Mooovie”.

Watch it, like it, share it !

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here