Game of Thrones Aileleri Futbol Takımı Olsaydı Formaları Ve Renkleri Nasıl Olurdu?

0
759

 

AK GEZENLER S.K.

Sert futbollarıyla bilenen ekip kendi evlerinde maç kaybetmemekle futbol oteritelerine göre havaların soğumasıyla daha iyi futbol oynayacakları tahmin edilmekte olan kulüp.

1-the-white-walkers

GECE NÖBETİ J.K

Fazla bütçesi olmamasına rağmen alt liglerden topladığı oyuncularla yola devam ederek ligde tutunmaya çalışıyorlar.

2-nightswatch

STARK İDMAN GÜCÜ

Kolektif ve iyi futbol oynamalarına rağmen hakemlerin hep güçlüleri tutması nedeniye kaybediliyorlar. Ancak altyapıdan iyi oyuncu yetiştirmesiyşe meşhur bir güzide kulubümüzdür.

3-haus-stark

BOLTONSPOR

Acımasız ve sert futbol oynayan Bultonspor bu seneki ligde üst sıralara oynayacağa benziyor.

4-haus-bolton

ARRYN İDMAN YURDU

Ligimizin sessiz sedasız takımlarından olan Arryn düşme korkusu yaşayan takımlarımızdan. Ancak süpriz şekilde kısa süre önce  başkan değişikligi olduğundan bu yıl ligde ne yapacakları tam bir muamma.

5-haus-arryn

TULLYSPOR

Yetenekli futbolculara sahip ekip bu yıl süpriz peşinde.

6-hause-tully

LANNİSTER UNİTED

Ligimiz en köklü ve zengin ekiplerinden olan Lannister United bu senede şampiyonluğun en güçlü adaylarından. Başkanlarının ani ölümü ve ortasındaki zeki ve haşarı oyuncusunu kaybetmesine rağmen yinede eski gücünden bir şey kaybetmemiş gibi. Aynı zamanda skandallarıyla meşhur olan köklü futbol takımı önümüzdeki sezonda ne yapacağını merakla beklemekteyiz.

8-hause-lannister

TYRELLBİRLİĞİ

Brezilya futbolunu örnek alan kulüp zeki ve yaratıcı oyuncularıyla sonuca gitmek istemekte. Önümüzdeki sezona hızlı bir giriş yapmak isteyen futbol kulübü süpriz transferler peşinde.


9-hause-tyrell

BARATHEON İDMAN OCAĞI

Geçen sezon tam yükselişe geçmişken bir andan kendini düşme hattında buldu. Bu yıl nasıl futbol oynayacakları tam bir muamma.

10-hause-baratheon

F.C BARATHEON

Şampiyonluk hasretini son verecekken son maçta aldıkları ağır maglubiyetle tüm taraftarlarını üzmüş olan kulüp yeni sezonda şampiyonluğu son maçta kaybetmesinin psikolojik etkilerini yaşayacaktır.

11-stannis-baratheon

BORUSSİA MARTELL 

Ligimiz hırslı ekiplerinden Borussia Martell geçen sezon ortasında en iyi futbolcusunu kaybetmesiyle inişe geçti. Henüz devam eden transfer sezonda iyi bir futbolcu bulamayan ekip gelecek sezonda kendisini zor günler bekliyor gibi.

12-house-martell

REAL TARGARYEN

Geçen sezon çok iyi transferler imza atan ve alt yapan çıkardığı güçlü ve ateşli futbolcularıyla bu sezonun en süprizli ekibi. Bu sezonda maçlarında hop oturup hop kalkacağıza benziyor. Yerinizde olsam iddia kuponunda gözümü kırpmadan basardım parayı.

13-house-targaryen

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here