iPhone 7 satın almak için: https://goo.gl/DwVYo7
iPhone 7 Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin: https://goo.gl/5gEF12

Apple’ın 7 Eylül tarihinde tanıttığı yeni telefonu iPhone 7 incelememize ve iPhone 6S ile karşılaştırmamıza bu videodan ulaşabilirsiniz.

iPhone teknik özellikleri, kamera ve yeni eklenen fonksiyonları hakkında daha fazla bilgiyi de videomuzda edinebilirsiniz.

iPhone 7 ile birlikte öne çıkan belli başlı özellikler;

Su Karşı Dayanıklılık
iPhone 7 suya karşı dayanıklı olan ilk Apple telefonudur. IP67 sertifikasına sahip olan iPhone 7 suya ve toza karşı dayanıklıdır. IP67 sertifikası iPhone 7’yi yağmurlu havalarda ve duş esnasında çekinmeden kullanabileceğiniz anlamına geliyor. 1 metreye kadar derinlikte 30 dakika boyunca su geçirmeyen iPhone 7 yüzme ya da çeşitli su sporları esnasında kullanıma uygun değildir.

Retina HD Ekran
iPhone 7’nin Retina HD ekranı daha geniş renk spektrumu, % 25 daha fazla parlaklık ve telefonun tüm varsayılan uygulamalarına entegre edilmiş 3D Touch özelliğine sahip.

Stereo Hoparlör ve Lightning Kulaklık Girişi
Telefonun alt ve üst kısmına yerleştirilen hoparlörler sayesinde iPhone 7, stereo olarak ses verebilen ilk iPhone’dur. iPhone 6s’e göre 2 kat daha fazla ses gücüne sahip olan iPhone 7 ile müzik dinlemek ya da video izlemek yeni bir anlam kazanıyor.
Ses konusundaki diğer gelişme ise tüm telefonlarda varsayılan haline gelen 3,5 mm kulaklık çıkışının iPhone 7 ile artık tarihe karışması. Doğrudan Lightning port üzerinden çalışan yeni EarPods kulaklıklar hiçbir dönüştürücüye gerek kalmadan iPhone 7’ye bağlanabiliyor. Kutu içeriğinden ayrıca eski kulaklıklarınızı kullanabilmeniz için 3.5 mm lakları Lightning konnektöre dönüştüren bir adaptör çıkıyor.

iPhone 7’nin garanti süresi ne kadardır?

Apple Türkiye güvencesinde olan iPhone 7’nin garanti süresi 2 yıldır.

iPhone 7 4.5G teknolojisini destekler mi?

iPhone 7 Cat.12 sınıfında 4.5G teknolojisini tam olarak destekler. Bu operatörünüzün izin verdiği ölçüde en fazla 450 Mbps veri indirme ve 150 Mbps veri yükleme hızlarına erişebileceğiniz anlamına geliyor. Çift bant desteğine sahip olan iPhone 7 size kesintisiz bir internet deneyimi sunar.

iPhone 7 kutu içeriğinde kulaklık var mıdır?

iPhone 7 kutu içeriğinde uzaktan kumandanlı ve mikrofonlu Apple EarPods Lightning Kulaklık ile birlikte gelir. Ayrıca eski kulaklıklarınızı kullanabilmeniz için kutu içeriğinde Lightning – 3.5 mm Kulaklık Dönüştürücü Adaptör mevcuttur.

iPhone 7’de SD kart desteği mevcut mudur?

Önceki Apple telefonlarında olduğu gibi  Phone 7’de de herhangi bir fiziksel harici depolama desteği bulunmamaktadır. Ancak iCloud ile verilerinizi çevrimiçi olarak yedekleyebilirsiniz.

Kanalımıza abone olmayı unutmayın ► http://goo.gl/y4AjCY
Hepsi ve daha fazlası için : http://www.webtekno.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here