Oyunlarda Vurulduğunuzu Hissettiren Oyuncu Yeleği: Kor FX

  0
  165

  Oyuncu yeleği incelemesi ile karşınızdayız. Videoda öncelikle yeleği anlatıyoruz ardından da GTA 5 oynuyoruz. Keyifli izlemeler 🙂

  Kor FX marka oyuncu yeleğinin kutu içeriğinde yeleğin kendisi, bir adet adaptör, bir adet sesi analog’a dönüştürebileceğiniz adaptör, ses dönüştürücü adaptör için SPDIF kablosu, yeleğin adaptörüyle ses dönüştürücü arasında bağlantıyı yapabilmeniz için 3.5mm’lik AUX kablosu, yeleğin adaptörü için bir USB 2.0 kablo ve dönüştürücünün güç kaynağı için bir ucu USB diğer ucu adaptör kablosu olan ayrı bir USB kablosu çıkıyor. Başlangıç için biraz karışık gelebilir fakat bağlantıyı yapmak oldukça basit. Ceketin adaptörü isterseniz pille isterseniz de kablo ile çalışıyor. Biz pili tercih ettik, hemen arka kısmında 4 pillik bir yer var.

  Yeleğin üzerindeki butonlardan da hemen hızlıca bahsedeyim. Toplamda 5 adet buton var üzerinde. Bunlardan şu gördüğünüz açma kapama tuşu, onun hemen altında yer alan buton kablosuz bağlantıyı kesmeye yarıyor. M butonu ise ses üzerinde 3 adet filtre uyguluyor. Zaten siz ona bastığınızda Filter 1 filan gibi şeyler söylüyor. Bu kısmı kendi hissiyatınıza göre ayarlayabiliyorsunuz. Sağ tarafta yer alan yukarı ve aşağı butonları da özetle titreşimin sertliğini ayarlamaya yarıyor. Sağ ve sol kısımlarda şu gördüğünüz yerler yeleğin motorları, titreşimi sağlayan aparatlar. Üstte yer alan kısımlar ise pilleri takabileceğiniz toplam 4 pile ihtiyaç duyan pil yuvaları. Yani adaptörle birlikte toplam da 8 adet pile ihtiyaç duyuyor. Fakat adaptörü pilsiz çalıştırmak isterseniz yukarıda da söylediğimiz gibi USB kablosu ile bunu başarabilirsiniz fakat alanınız daralır. Bizden söylemesi. Aslında oldukça ilginç bir ürün fakat oyun sırasında bize pek keyif vermedi.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here