Yeni videoyu kaçırmamak için ABONE OL ► http://bit.ly/barisozcanyoutube
TÜM VİDEOLARIM ► https://youtube.com/barisozcan/videos

Erlom Ahvlediani’nin “Sivrisinek Şehirde” adlı kitabından bir bölüm. Kitapların sevdiğiniz bölümlerinin fotoğrafını çekip #okurmusun @barisozcan yazarak Instagram’da paylaşın, birlikte okuyalım.

https://www.instagram.com/explore/tags/okurmusun/

Kitabın arka kapağından:

Sivrisinek Şehirde, Gürcü yazar Erlom Ahvlediani’nin romanı. Kitap 2011’de Gürcistan’da önemli edebiyat ödülü olan Saba ödülünü aldı. Sivrisinek Şehirde, 2014’te Gürcüce aslından çevrilerek Türkçe yayımlandı. Sivrisinek Şehirde, bir bataklığın kurutulması sonrasında hayatta kalan ve katilini bulmak için şehre giden bir sivrisineğin öyküsünü anlatıyor. Bunun yanı sıra roman, kendini ararken kurbanıyla karşılaşan Cimşer’in, grafoman bir yazarın, gördüklerini farklı değerlendirme yetisi olan Lia’nın, Lia’yı pek anlamayan ağabeyi Gia’nın yollarının nasıl kesiştiğinin de öyküsüdür. Farklı katmanlarda ilerleyen olay örgülerini başarılı bir şekilde okuyucuya aktaran Ahvlediani, bu romanıyla, bilinç akışında, kendisini bulması için okura da bir yer açıyor.

MÜZİK:
Chris Zabriskie sanatçısının Virtues Inherited, Vices Passed On adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Kaynak: http://chriszabriskie.com/reappear/
Sanatçı: http://chriszabriskie.com/
~
HER HAFTA 3 YENİ VİDEO
HER PAZARTESİ OKU ► http://bit.ly/oku-serisi
HER PERŞEMBE İZLE ► http://bit.ly/izle-serisi
HER PAZAR DÜŞÜN ► http://bit.ly/stt-serisi
VLOG ► http://bit.ly/barisozcan-VLOG
~

http://google.com/+BarisOzcan
http://facebook.com/BarisOzcan
http://instagram.com/BarisOzcan
http://www.snapchat.com/add/ozcanbaris
http://BarisOzcan.com/sikca-sorulan-sorular

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here