Süper Kahraman Nedir? Batman mi? Spiderman mi? Superman mi? Ironman mi?

  0
  90

  Süper Kahraman Nedir? Batman mi? Spiderman mi? Superman mi? Ironman mi?

  Süper Kahraman, sıradan insanların yapamadığı şeyleri yapabilecek güce sahip kişidir. Ancak süper kahraman olmak ve tüm bu güçlere sahip olup da süper kahraman olamamak arasında ince bir çizgi vardır. O da, süper kahramanın güçlerini ne için kullandığına göre belirleniyor işte. Güçlerini halk için kullanıyorsan süper kahramansın; yok efendim dünyayı ele geçirmek gibi hedeflerin varsa malesef süper kahraman falan değilsin!

  Kendisinde de zaten süper kahraman becerileri bulunan Nedir sunucusu Büşra Şenol, bu eğlenceli ve komik videoda, süper kahraman olmanın püf noktalarını veriyor. Hadi sen de izle, Büşra Şenol’dan süper kahraman olmanın komik -yoksa trajikomik mi demeliydik- yollarını sen de öğren ve içindeki süper kahramanı daha fazla bastırma! Çıksın ortaya 😉 Bu arada bu ilginç videoda ilginç bir karşılaşma var;) Neden sunucusu Hilal Şefkatli bizimle;)

  Birbirinden ilginç konuları Nedir’e has bir tarzla eğlenceli ve mizahi olarak videolara yansıtan Nedir YouTube kanalı, üçüncü sezonunda yeni sunucusu Büşra Şenol ve yeni konularıyla yayında!

  • Samsung Galaxy S7 Edge Injustice: http://goo.gl/v2iTge
  • Samsung Galaxy S7: http://goo.gl/t7nVnR
  • Süper Kahraman: https://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCper_kahraman
  • Batman: http://www.warnerbros.com/batman
  • Spiderman: http://marvel.com/characters/54/spider-man
  • Batman vs Superman: https://goo.gl/4wUKv7

  Sunan: Büşra Şenol
  Yönetmen: Orçun Baş

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here