Merakla Beklenen Web Dizi Hile ‘den İlk Fragman

0
1020

Filmler ve Filimler ekibi tarafından duyurulduğu ilk günden itibaren merakla beklenen Web dizi Hile ‘den ilk tanıtım fragmanı nihayet geldi.

Senaryo ve yönetmenliğini Taha Ulukaya, yapımcılığını F&F Dijital Video şirketinin üstlendiği Hile dizisi 7 dilde yayınlanacak ve çekimleri 4 ülkede gerçekleştirilecek. Aksiyon ve Bilim Kurgu türündeki dizinin ön çalışmaları haziran 2016 ‘da başladı ve ilk çekimlerin Mart 2017 ‘de başlaması planlanıyor. Dizinin ilk tanıtım fragmanın şimdiden yayınlandığını düşünürsek çekim çalışmaları şimdiden başlamış gibi gözüküyor. Aralık 2017 ‘de yayınlanacak Hile dizisi toplam 3 sezon ve 20 dakikadan oluşan bölümlerle biz izleyicelere sunucak.

Çekimleri oldukça kaliteli ve başarılı bulduğumuz fragmanı aşağıdaki linke tıklayarak Filmler ve Filimler youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=ZUHFfmn95aI

Ayrıntılı bilgiye filmlervefilimler.com ‘dan veya bu yazının alt kısımıda listeleyeceğimiz sosyal medya sayfalarından edineceğiniz dizinin künye bilgileri şöyle;


Yapımcı: FF Dijital
Yazar & Yönetmen: Taha Ulukaya
VFX Artist: Mümin Günal
Sanat Yönetmeni: Banu Sıvacı
Uygulayıcı Yapımcı: Ece Bircan Evran
Müzik – Soundtrack: Kenan Işan & Kadim Tekin
Görsel Tasarım: Engin Işık
Proje Görsel Tasarım: Ahmet Kerim İslam
Soundtrack: Timuçin Ateş
Aksiyon Koreograf: İskender Çotur
Lokasyon Menajerleri: Nurperi Ulukaya & Ali Rıdvan Tekeoğlu
Yardımcı Prodüksiyon: ILS Vision
Görüntü Yönetmeni: Samim Türkmen
Işık: Batuhan Kaya & Cem Övez
Yrd. Yönetmen: Melis Uzer


Ayrıca buraya tıklayarak Hile web dizisinin IMDB sayfasından tüm oyuncu listesine ulaşabilirsiniz.

Hile Dizisinin Konusu

Felix önemli bir anti virüs şirketinin yazılım departmanında çalışan bir yazılımcıdır. Bunun yanında belli bir ücret karşılığında oyun şirketlerinin ürettikleri oyunlardaki yazılımsal eksikleri tamamlayan Felix, bir gün Dünya devi Amerikan oyun şirketi R.W. Games’den teklif alır. Bu teklif her zamanki gibi bir oyunun yazılımsal sorunlarını giderme üzerinedir. 74 TB gibi devasa bir boyuta sahip oyunda Felix’i asıl şaşkına çeviren olay, oyunun hiçbir eksiği olmamasıdır. Kısa bir zaman sonra ise bu oyunun, gerçekliğe yansıyabildiğini fark edecek ve hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Daha Fazla Bilgi ve Sosyal Medya Hesapları

Dizi hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için yukarıdaki sosyal medya hesaplarını takip edebilir veya Filmler ve Filimler web sitesine üye olarak hem Dijital Video projelerine detek olabilir hem de projeler hakkında bilgiedin ebilirsiniz.


Bu yazı Buzzgibi.com Merakla Beklenen Web Dizi Hile ‘den İlk Fragman isimli makaleden alınmıştır. Yazının devamını aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz. http://buzzgibi.com/merakla-beklenen-web-dizi-hile-den-ilk-fragman/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here