Efsane Regular Show (Sürekli Dizi) Hakkında Zaten Bildiğimiz 8 Bilgi

0
1103

Günümü Efsanesi sürekli diziyi bilen biliyor ama bilmeyenler, tanımayanlar için izleyenlerin zaten çok iyi bildiği bilgileri toparlayalım..

Yapımcısı “J.G.” Quintel ‘dir

Regular-Show-Surekli-Dizi-1
James Garland Quintel tarafından yapılmış ABD çizgi dizisidir.

İlk gösterim ABD ‘de gerçekleşmiştir.

Regular-Show-Surekli-Dizi-2İlk gösterimini ABD’de Cartoon Network’te 6 Eylül 2010 tarihinde yapmıştır.

Türkiye’de 2012’de yayınlanmaya başlamıştır.

Regular-Show-Surekli-Dizi-3Türkiye’de ise ilk önce ve hala da 1 Şubat 2012 tarihinde Cartoon Network’te, daha sonra da 4 Şubat 2012 tarihinde TNT’te gösterime girmiştir.

Mordecai Bir Kuş, Rigby ise Rakundur.

Regular-Show-Surekli-Dizi-4Görünüşlerinden de anlaşılacağı üzere Mordecai alakarga olan bir kuş türündendir.Rigby ise bir rakundur.

Onlar dışında ana karakterler.

Regular-Show-Surekli-Dizi-5İkisi dışında ana karakterler;Benson bir sakız makinesi,skips yeti,thomas bir keçi,pops lolipop,çak beşlik hayalet adından anlaşılacağı gibi bir hayalet,kas adam domuz ve insan karışımı çılgın ve itici bir karakter,margaret bülbül,eileen köstebek ve mordecain kız arkadaşı CJ bir buluttur.

Sürekli Dizi (Regular Show) Orjinal Filmi

J.G.Quintel tarafından yapılmış ve regular showun şimdiki haline bürünmemiş halidir.

Bu çizgi dizi ödülsüz de kalmadı.

Regular-Show-Surekli-Dizi-7Bu çizgi dizi 2 Annie Ödülleri ve 4 Primetime Emmy Ödülleri dahil “Mükemmel Yumurta” bölümü için bir ödül kazanmıştır. Ayrıca diğer ödüllerinide Wikipedia Sürekli Dizi sayfasında görebilirsiniz.

Bazı bölümleri Türkiye’de yayınlanmamıştır.

surekli-dizi-beyin-silici-yasakNedeni bilinmiyor ancak Grave Sights (Mezar Manzaraları),The Thanksgiving (Şükran Günü) ve New Year’s Kiss (Yeni Yıl Öpücüğü) Türkiye’de yayınlanmamıştır.Bunların içinde Cool Cubed (Beyin dondurucu) bölümünü ve Parkın korku hikayeleri (1,2,3 ve 4 dahil olmak üzere) Cartoon Network’un Türkiye ekibi bir sürpriz yapıp bu bölümleri yayınladı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here