Webtekno Android için ► https://goo.gl/CklJLd

Bu videomuzda izleyeceğiniz örnekler Marvel’in film setinden veya makyözünden alınmış görüntüler değildir. Tamamen gerçek süper kahraman güçlerine sahip insanlara hep birlikte bakacağız.

Çoğunlukla genetik denilebilecek bir takım mutasyon geçirmiş insanlar diyebiliriz aslında bu videoda izleyeceklerimize.

Superman’in Oğlu Liam Hoekstra
Şu an 14 yaşında olan Liam’ın ünü dünyaya 3 yaşındayken yayılmaya başladı. Çünkü henüz 3 yaşındayken bile kendisinden katlarca büyük mobilyaları bile taşıyabiliyordu. Küçücük bedeninde kocaman kas lifleri var desek yalan olmaz.

Uçak Yiyen Adam: Michel Lotito
Bu ilginç adam ömrü boyunca bulduğu her şeyi yiyebildi. 1950 yılında dünyaya gelen dedemiz Michel, sindirim sisteminin herhangi bir insanınkinden daha fazla çalışması nedeniyle sindirim sisteminden hiçbir şey kaçamıyor.

Korku Filmlerinin Aranan Yüzü: Javier Botet
Kendisi babaçko korku filmlerinde yer almıştır. Mesela REC’in son sahnesinde veya MAMA’da. Videoda izlediğiniz görüntülerden de görebileceğiniz gibi doğal hali bu şekildedir. Genetik durumunun nedeni ise Marfan Sendromu adı verilen bir bozukluktur.

1 Dakikada 32 Yumurta Yiyebilen Takeru Kobayashi

Kendisi sadece 1.50 boyunda ve 50 kilo. Tam bir japon prototipi. ABD’deki yarışmalarda 350 kiloya tekabül edebilecek kadar çok sosisli sandviçi 2’şer 2’şer mideye indirmektedir. Ama merak etmeyin yaptığı açıklamaya göre diğer zamanlarda normal insanlar gibi yemek yiyormuş.
Doğuştan Dopingli Atlet Eero Mantyranta
Kendini 1993 yılında hayata gözlerini yummuş Finlandiya’lı bir atlettir. Eero’nun süper kahraman yeteneği kemik iliklerinin normal bir insana göre %65 daha fazla alyuvar üretmesinden geliyor. Nedeni ise sahip olduğu anomali.

Devamı için videoyu izleyin ve kanalımıza abone olmayı unutmayın 🙂

Kanalımıza abone olmayı unutmayın ► http://goo.gl/y4AjCY

Hepsi ve daha fazlası için : http://www.webtekno.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here