Sosyal Medyanın Yeni Akımı : #Fiberlemek 

0
493

Sevdiklerimizden anlık mesajlarla haber aldığımız, buluşacağımız yeri konum attığımız, doğum günlerini Facebook duvarlarından smileylerle kutladığımız bir dünyada yaşamaya alıştık. Güvercinle mektup göndermeler, tatile gidince otelden kartpostal atmalar bitti artık. Bugünün sıkıntıları yavaş internet bağlantısı ya da hızlıca biten şarjlar oluverdi. Şarjı yedek pillerle, bağlantıyı da fiber internetle çözdük sayılır. Artık bu gidişle şikayet edecek bir şeyimiz de kalmayacak neredeyse.

Ama bu bizi durduruyor mu? Tabii ki de hayır!

Şikayet edecek bir şey bulamamaktan şikayetçi olabilir miyiz?

Farkında olmasak da her gün benzer şikayetlerin içerisinde ne kadar rahat yaşadığımızı görmezden geliyoruz. Mesajımıza hemen cevap alamayınca burnumuzdan soluyor, Instagram’da yanlışlıkla like butonuna bastığımızda hayatımızı sorguluyoruz. Adeta birinci dünya problemlerinin yerini alan fiber dünya problemleri arasında rahat hayatımızı unutuyoruz!

Fiber dünya problemlerini #Fiberlemek

İşte bu fiber dünya problemlerini dile getiren akıma #fiberlemek akımı deniyor. #Fiberlemek akımı, bu çok da problem sayılmayacak, bir diğer deyişle incir çekirdeğini doldurmayacak problemlerin caps ’ler ile dile getirildiği bir akım. Fiberlemek.com web sitesine girdiğinizde şikayetinizi dile getirmede kullanacağınız sabit ve hareketli görseller size sunuluyor. Üzerine istediğiniz metni yerleştirdikten sonra oluşturduğunuz caps’i sosyal medyadan paylaşabiliyorsunuz. Galeri bölümünde daha önce yapılan caps’leri inceleyerek vakit geçirebiliyor, sizin de hoşunuza giden caps ’leri +1 ’leyebiliyorsunuz.

#fiberlemek akımına katılmak ve eğlenceli capsleri incelemek için www.fiberlemek.com ’a uğrayın.

Henüz çok yeni olan Fiberlemek.com ve yarattığı #Fiberlemek akımını yayın hayatında başarılar diliyoruz ve ilerleyen zaman içerisinde başarılı bir sosyal medya kaynağı olacağını umuyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here