Cansu Taşkın Kimdir?

0
760

Cansu Taşkın 15 Kasım 1992 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur.aslen Bulgaristan göçmenidir.ilk kez 16 yaşında podyuma çıktı ve yarışmalarda boy gösterdi.mankenlik yapan Taşkın en ince belli model olarak gösteriliyor.Best Model yarışmasına katılmış ve birinci olarak seçilemeyince bu yarışmada şike yapıldığını iddia etmiş ve yarışma esnasında gözyaşlarına boğularak dikkatleri üzerine çekmiştir. Cansu Taşkın sosyal medyada paylaştığı cesur fotoğraflarla da adından söz ettiriyor.

İstanbul ‘da doğan yaşındaki Cansu Taşkın‘ın mesleği oyunculuk ve modellik. – Cansu Taşkın’ın vücut ölçüleri ve boyu – Beylikdüzü’nde oturan Taşkın, annesine ve kızkardeşine bakıyor. – Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde oynadı, sunuculuk yaptı ve defilelere çıktı. – Cansu Taşkın’ın Instagram sayfası ve Twitter hesabı ise – Poposu ile şöhreti yakalayan Instagram fenomeni Jen Selter’in rakibi olarak gösteriliyor. – İçki içmiyor, sigara kullanmıyor ve vücudunda hiç estetik yok. – Yeni başlayacak Cennet Yolu dizisinde rol alacak. Cansu Taşkın, bu sabah katıldığı 2. Sayfa programında, yarışmadan sonra psikolojisinin bozulduğunu söylerken gözyaşlarına boğuldu. “Yarışmanın favori ismi bendim” diyen Taşkın sözlerini şöyle sürdürdü: “Best Model’in internet üzerinden yaptığı oylamada birinci seçildim. Yarışma gecesi de ben podyumda yürürken herkes ayakta alkışladı ama sonuç benim için hayal kırıklığı oldu.

En azından ilk 5′e girmeye kesin gözüyle bakıyordum. Yarışmaya sonradan dahil olan ı Tuğba Melis Türk’ün birinci olması bütün arkadaşlarımızı şaşırttı dedi… Zaten yarışma öncesi cep telefonuma bir arkadaşım mesaj atmış ve ilk 3′e gireceklerin listesini yollamış. Bu mesajı yarışma bittikten sonra gördüm, bu şaibeli durumu bize kim açıklayacak. O gece sabaha kadar uyumadım, yarışma sonrası ailem beni kuliste bulamayınca intihar ettiğimi düşünmüş. O kadar kötü oldum ki kendime bir şey yapmamdan korkmuşlar.

boy: 1.82cm

kilo: 53

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here